KONST / Litografier / Färglitografi 12815434
nr 1281 5434
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/225. Motivet: 32x25 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:04:49
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm